Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Archiv novinek

SUPER AKCE

Ke kazde objednavce větší jak 300 Kč, vytvořené od 19.10. do 19.11.2020,bude ke zbozi pridáno Listové těsto domácí 500 gr zdarma !!Upečte si z něj doma třeba vynikající jablečný závin !!

NOVÝ E-SHOP CUKRÁRNA-PEKAŘSTVÍ GUSTO V PROVOZU !!!

14.10.2020 jsme na základě Vašich připomínek ke starému webu spustili nový e-shop cukrárny - pekařství GUSTO. Doufáme, že se Vám bude líbit ! Všechny Vás na něm vítáme !!

Pokud byste měli ještě nějaké podněty...

Náhradní plnění - chráněná dílna

Veškeré zboží je vyráběno v naší chráněné dílně a jeho odběrem si můžete splnit náhradní plnění. Tím ušetřit peníze na odvodech vůči státu, pokud zaměstnáváte osoby se změněnou pracovní schopností.

Svatební koláčky a frgály nově v prodeji

Od 1.5.2020 již prodáváme v našich obchodech a také v E-shopu originální Gusto frgály 700 gr ( hruška,mák,tvaroh, povidla ) 700 gr a mini svatební koláčky !!!!!

Dovoz zboží až do domu

Právě teď rozbíháme závoz našich produktů do vzdálenosti cca 30 km od Holešova konečným zákazníkům. ( Zlín,Otrokovice,Kroměříž,Hulín, Přerov,Bystřice p.Host.,Holešov a vesnice mezi těmito městy ) Konečnými spotřebiteli se myslí soukromé osoby.Do vzdálenosti...